Vrijstaande woning Jannes Brugginkweg 3 32 Hoogersmilde

Jannes Brugginkweg 3 32, 9423 TC Hoogersmilde

109 m² Bouwjaar 2014 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Jannes Brugginkweg 3 32 is een vrijstaande woning in Hoogersmilde, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 590 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €413.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
590 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
at_edge_of_woods, on_quiet_road, sheltered_position, in_green_area, rural, unobstructed_view, in_recreation_park

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Jannes Brugginkweg 3 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jannes Brugginkweg 3 32

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
212.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
375.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.7%
CO₂-emissie
88.1 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoogersmilde

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

6.2 km
Vervoer

Treinstation

13.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.6 km
Gezondheid

Apotheek

6.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

18.1 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

6.4 km
Cultuur

Bibliotheek

6.4 km
Cultuur

Bioscoop

17.5 km

Buurtinformatie in Hoogersmilde

310 Inwoners
145 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
82 Woningvoorraad
€413.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Hoogersmilde
94% Koopwoningen
18 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jannes Brugginkweg 3 32

Vergelijkbare woningen in Hoogersmilde

Veelgestelde vragen over Jannes Brugginkweg 3 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Jannes Brugginkweg 3 32?

De prijsindicatie voor Jannes Brugginkweg 3 32 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Hoogersmilde is €413.000. Dat komt neer op circa €3.789 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jannes Brugginkweg 3 32 zich tot de wijk Verspreide huizen Hoogersmilde?

Jannes Brugginkweg 3 32 is een vrijstaande woning van 109 m² in de wijk Verspreide huizen Hoogersmilde. De buurt telt 82 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jannes Brugginkweg 3 32?

Jannes Brugginkweg 3 32 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen Hoogersmilde, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jannes Brugginkweg 3 32 vergeleken met de buurt?

Jannes Brugginkweg 3 32 heeft 109 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Het perceel is 590 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Verspreide huizen Hoogersmilde ligt de gemiddelde woningwaarde op €413.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jannes Brugginkweg 3 32 en wat betekent dat?

Jannes Brugginkweg 3 32 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-05-21. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 88.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jannes Brugginkweg 3 32?

Jannes Brugginkweg 3 32 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Hoogersmilde?

De wijk Verspreide huizen Hoogersmilde in Hoogersmilde (Drenthe) kenmerkt zich door 310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €413.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.