Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1927
- Woonoppervlakte
- 308 m²
- Perceeloppervlakte
- 612 m²
Raadhuisstraat 136 is een woonhuis in Hoogerheide, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 308 m² en een perceel van 612 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Raadhuisstraat 136
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
8.8 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3.7 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
9.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hoogerheide is €303.000. Dat komt neer op circa €984 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRaadhuisstraat 136 is een woonhuis van 308 m² in de wijk Hoogerheide. De buurt telt 2.832 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.070 inwoners per km².
Raadhuisstraat 136 is een woonhuis in Hoogerheide, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Raadhuisstraat 136 heeft 308 m² woonoppervlakte. Het perceel is 612 m². In Hoogerheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Raadhuisstraat 136 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-11-30. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 62.27 kg/jaar.
De wijk Hoogerheide in Hoogerheide (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Raadhuisstraat 136 in Hoogerheide bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 8.8 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Raadhuisstraat 136: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.7 km.