Streetview Prinses Margrietstraat 57 Hooge Zwaluwe

Prinses Margrietstraat 57, 4927 AH Hooge Zwaluwe

171 m² Bouwjaar 2020 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Prinses Margrietstraat 57 is een woonhuis in Hooge Zwaluwe, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 455 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
455 m²
Inhoud
687 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Prinses Margrietstraat 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Margrietstraat 57

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
78.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
86.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
26.8%
CO₂-emissie
14.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hooge Zwaluwe

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

8.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

12.9 km

Buurtinformatie in Hooge Zwaluwe

785 Inwoners
340 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
339 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe
84% Koopwoningen
1.206 Inwoners per km²

Locatie van Prinses Margrietstraat 57

Vergelijkbare woningen in Hooge Zwaluwe

Veelgestelde vragen over Prinses Margrietstraat 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Margrietstraat 57?

De gemiddelde woningwaarde in De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe is €374.000. Dat komt neer op circa €2.187 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Margrietstraat 57 zich tot de wijk De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe?

Prinses Margrietstraat 57 is een woonhuis van 171 m² in de wijk De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe. De buurt telt 339 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Margrietstraat 57?

Prinses Margrietstraat 57 is een woonhuis in De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Prinses Margrietstraat 57 vergeleken met de buurt?

Prinses Margrietstraat 57 heeft 171 m² woonoppervlakte en 687 m³ inhoud. Het perceel is 455 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Margrietstraat 57 en wat betekent dat?

Prinses Margrietstraat 57 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-05-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Margrietstraat 57?

Prinses Margrietstraat 57 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe?

De wijk De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe in Hooge Zwaluwe (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.