Streetview Prinses Margrietstraat 45 Hooge Zwaluwe

Prinses Margrietstraat 45, 4927 AH Hooge Zwaluwe

159 m² Bouwjaar 1971 5 kamers Label D

Prinses Margrietstraat 45 is een woonhuis in Hooge Zwaluwe, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 233 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
233 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Prinses Margrietstraat 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Margrietstraat 45

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Hooge Zwaluwe

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

8.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

12.9 km

Buurtinformatie in Hooge Zwaluwe

785 Inwoners
340 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
339 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe
84% Koopwoningen
1.206 Inwoners per km²

Locatie van Prinses Margrietstraat 45

Vergelijkbare woningen in Hooge Zwaluwe

Veelgestelde vragen over Prinses Margrietstraat 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Margrietstraat 45?

De prijsindicatie voor Prinses Margrietstraat 45 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe is €374.000. Dat komt neer op circa €2.352 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Margrietstraat 45 zich tot de wijk De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe?

Prinses Margrietstraat 45 is een woonhuis van 159 m² in de wijk De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe. De buurt telt 339 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Margrietstraat 45?

Prinses Margrietstraat 45 is een woonhuis in De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prinses Margrietstraat 45 vergeleken met de buurt?

Prinses Margrietstraat 45 heeft 159 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 233 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Margrietstraat 45 en wat betekent dat?

Prinses Margrietstraat 45 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Prinses Margrietstraat 45?

Prinses Margrietstraat 45 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe?

De wijk De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe in Hooge Zwaluwe (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe?

Vanuit Prinses Margrietstraat 45 in De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 8.9 km, snelwegoprit op 2.7 km.