Streetview Westelijke Dwarsweg 4 Hoofdplaat

Westelijke Dwarsweg 4, 4513 KJ Hoofdplaat

232 m² Bouwjaar 2019 Label E

Westelijke Dwarsweg 4 is een woonhuis in Hoofdplaat, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 232 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €380.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
232 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Westelijke Dwarsweg 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westelijke Dwarsweg 4

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Hoofdplaat

Onderwijs

Basisschool

4.4 km
Dagelijks

Supermarkt

4.3 km
Gezondheid

Huisarts

4.8 km
Vervoer

Treinstation

41.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

4.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.7 km
Gezondheid

Apotheek

5.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

3.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

20 km

Buurtinformatie in Hoofdplaat

60 Inwoners
25 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
32 Woningvoorraad
€380.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. Nummer Eén en Slijkplaat
88% Koopwoningen
9 Inwoners per km²

Locatie van Westelijke Dwarsweg 4

Vergelijkbare woningen in Hoofdplaat

Veelgestelde vragen over Westelijke Dwarsweg 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Westelijke Dwarsweg 4?

De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. Nummer Eén en Slijkplaat is €380.000. Dat komt neer op circa €1.638 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westelijke Dwarsweg 4 zich tot de wijk Verspr.h. Nummer Eén en Slijkplaat?

Westelijke Dwarsweg 4 is een woonhuis van 232 m² in de wijk Verspr.h. Nummer Eén en Slijkplaat. De buurt telt 32 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westelijke Dwarsweg 4?

Westelijke Dwarsweg 4 is een woonhuis in Verspr.h. Nummer Eén en Slijkplaat, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Westelijke Dwarsweg 4 vergeleken met de buurt?

Westelijke Dwarsweg 4 heeft 232 m² woonoppervlakte. In Verspr.h. Nummer Eén en Slijkplaat ligt de gemiddelde woningwaarde op €380.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westelijke Dwarsweg 4 en wat betekent dat?

Westelijke Dwarsweg 4 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. Nummer Eén en Slijkplaat?

De wijk Verspr.h. Nummer Eén en Slijkplaat in Hoofdplaat (Zeeland) kenmerkt zich door 60 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €380.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. Nummer Eén en Slijkplaat?

Vanuit Westelijke Dwarsweg 4 in Verspr.h. Nummer Eén en Slijkplaat bereik je: supermarkt op 4.3 km, basisschool op 4.4 km, huisarts op 4.8 km, treinstation op 41.1 km, snelwegoprit op 3.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspr.h. Nummer Eén en Slijkplaat?