Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Mr. G. Vixseboxsestraat 39 Holten

Mr. G. Vixseboxsestraat 39, 7451 GV Holten

129 m² Bouwjaar 1966 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Mr. G. Vixseboxsestraat 39 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Holten, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 315 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €344.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
315 m²
Inhoud
457 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Mr. G. Vixseboxsestraat 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mr. G. Vixseboxsestraat 39

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
148.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
28.7%
CO₂-emissie
25.05 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Holten

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

19.2 km

Buurtinformatie in Holten

1980 Inwoners
860 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
860 Woningvoorraad
€344.000 Gem. woningwaarde De Kol en Noordenberg
65% Koopwoningen
4.640 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mr. G. Vixseboxsestraat 39

Vergelijkbare woningen in Holten

Veelgestelde vragen over Mr. G. Vixseboxsestraat 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Mr. G. Vixseboxsestraat 39?

De prijsindicatie voor Mr. G. Vixseboxsestraat 39 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kol en Noordenberg is €344.000. Dat komt neer op circa €2.667 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mr. G. Vixseboxsestraat 39 zich tot de wijk De Kol en Noordenberg?

Mr. G. Vixseboxsestraat 39 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 129 m² in de wijk De Kol en Noordenberg. De buurt telt 860 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.640 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mr. G. Vixseboxsestraat 39?

Mr. G. Vixseboxsestraat 39 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in De Kol en Noordenberg, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mr. G. Vixseboxsestraat 39 vergeleken met de buurt?

Mr. G. Vixseboxsestraat 39 heeft 129 m² woonoppervlakte en 457 m³ inhoud. Het perceel is 315 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Kol en Noordenberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €344.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mr. G. Vixseboxsestraat 39 en wat betekent dat?

Mr. G. Vixseboxsestraat 39 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mr. G. Vixseboxsestraat 39?

Mr. G. Vixseboxsestraat 39 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in De Kol en Noordenberg?

De wijk De Kol en Noordenberg in Holten (Overijssel) kenmerkt zich door 1.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €344.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.