Eengezinswoning, vrijstaande woning Stoutenburgerlaan 58 A Hoevelaken

Stoutenburgerlaan 58 A, 3871 JC Hoevelaken

147 m² Bouwjaar 1970 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Stoutenburgerlaan 58 A is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Hoevelaken, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 768 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €480.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
768 m²
Inhoud
546 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€765.000 tot €865.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Stoutenburgerlaan 58 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stoutenburgerlaan 58 A

Energielabel

Energieklasse
E
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming

Garage
Carport, parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Hoevelaken

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Hoevelaken

1975 Inwoners
840 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
883 Woningvoorraad
€480.000 Gem. woningwaarde Hoevelaken-Overhorst
79% Koopwoningen
2.273 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stoutenburgerlaan 58 A

Vergelijkbare woningen in Hoevelaken

Veelgestelde vragen over Stoutenburgerlaan 58 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Stoutenburgerlaan 58 A?

De prijsindicatie voor Stoutenburgerlaan 58 A ligt rond €765.000 tot €865.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoevelaken-Overhorst is €480.000. Dat komt neer op circa €3.265 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stoutenburgerlaan 58 A zich tot de wijk Hoevelaken-Overhorst?

Stoutenburgerlaan 58 A is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 147 m² in de wijk Hoevelaken-Overhorst. De buurt telt 883 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.273 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stoutenburgerlaan 58 A?

Stoutenburgerlaan 58 A is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Hoevelaken-Overhorst, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Stoutenburgerlaan 58 A vergeleken met de buurt?

Stoutenburgerlaan 58 A heeft 147 m² woonoppervlakte en 546 m³ inhoud. Het perceel is 768 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Hoevelaken-Overhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €480.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stoutenburgerlaan 58 A en wat betekent dat?

Stoutenburgerlaan 58 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Stoutenburgerlaan 58 A?

Stoutenburgerlaan 58 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Hoevelaken-Overhorst?

De wijk Hoevelaken-Overhorst in Hoevelaken (Gelderland) kenmerkt zich door 1.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €480.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoevelaken-Overhorst?

Vanuit Stoutenburgerlaan 58 A in Hoevelaken-Overhorst bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.