Streetview Slot Aldeborglaan 36 Hoensbroek

Slot Aldeborglaan 36, 6432 JM Hoensbroek

262 m² Bouwjaar 1973 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Slot Aldeborglaan 36 is een woonhuis in Hoensbroek, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 262 m², een perceel van 1375 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
262 m²
Perceeloppervlakte
1375 m²
Inhoud
1254 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Slot Aldeborglaan 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Slot Aldeborglaan 36

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoensbroek

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Hoensbroek

485 Inwoners
235 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
238 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Terschuren
51% Koopwoningen
878 Inwoners per km²

Locatie van Slot Aldeborglaan 36

Vergelijkbare woningen in Hoensbroek

Veelgestelde vragen over Slot Aldeborglaan 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Slot Aldeborglaan 36?

De gemiddelde woningwaarde in Terschuren is €299.000. Dat komt neer op circa €1.141 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Slot Aldeborglaan 36 zich tot de wijk Terschuren?

Slot Aldeborglaan 36 is een woonhuis van 262 m² in de wijk Terschuren. De buurt telt 238 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 878 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Slot Aldeborglaan 36?

Slot Aldeborglaan 36 is een woonhuis in Terschuren, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Slot Aldeborglaan 36 vergeleken met de buurt?

Slot Aldeborglaan 36 heeft 262 m² woonoppervlakte en 1254 m³ inhoud. Het perceel is 1375 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Terschuren ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Slot Aldeborglaan 36 en wat betekent dat?

Slot Aldeborglaan 36 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Slot Aldeborglaan 36?

Slot Aldeborglaan 36 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Terschuren?

De wijk Terschuren in Hoensbroek (Limburg) kenmerkt zich door 485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terschuren?

Vanuit Slot Aldeborglaan 36 in Terschuren bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.