Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1988
- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 918 m²
- Inhoud
- 525 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Van Hövell tot Westerflierhof 28 is een woonhuis in Hoensbroek, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 918 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €194.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Hövell tot Westerflierhof 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
7.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Mariarade-Noord is €194.000. Dat komt neer op circa €1.293 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Hövell tot Westerflierhof 28 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Mariarade-Noord. De buurt telt 972 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.521 inwoners per km².
Van Hövell tot Westerflierhof 28 is een woonhuis in Mariarade-Noord, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Van Hövell tot Westerflierhof 28 heeft 150 m² woonoppervlakte en 525 m³ inhoud. Het perceel is 918 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Mariarade-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €194.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Hövell tot Westerflierhof 28 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-07-12. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Van Hövell tot Westerflierhof 28 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Mariarade-Noord in Hoensbroek (Limburg) kenmerkt zich door 1.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €194.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Van Hövell tot Westerflierhof 28 in Mariarade-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1 km.