Streetview Nieuwlandse Polderweg 21 Hoek van Holland

Nieuwlandse Polderweg 21, 3151 XX Hoek van Holland

127 m² Bouwjaar 1970 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Nieuwlandse Polderweg 21 is een woonhuis in Hoek van Holland, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 1178 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
1178 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Nieuwlandse Polderweg 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwlandse Polderweg 21

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoek van Holland

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

18.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

18.6 km

Buurtinformatie in Hoek van Holland

7970 Inwoners
3995 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3955 Woningvoorraad
€320.000 Gem. woningwaarde Dorp
41% Koopwoningen
2.462 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwlandse Polderweg 21

Vergelijkbare woningen in Hoek van Holland

Veelgestelde vragen over Nieuwlandse Polderweg 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwlandse Polderweg 21?

De gemiddelde woningwaarde in Dorp is €320.000. Dat komt neer op circa €2.520 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwlandse Polderweg 21 zich tot de wijk Dorp?

Nieuwlandse Polderweg 21 is een woonhuis van 127 m² in de wijk Dorp. De buurt telt 3.955 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.462 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwlandse Polderweg 21?

Nieuwlandse Polderweg 21 is een woonhuis in Dorp, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nieuwlandse Polderweg 21 vergeleken met de buurt?

Nieuwlandse Polderweg 21 heeft 127 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 1178 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwlandse Polderweg 21 en wat betekent dat?

Nieuwlandse Polderweg 21 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-11-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwlandse Polderweg 21?

Nieuwlandse Polderweg 21 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dorp?

De wijk Dorp in Hoek van Holland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp?

Vanuit Nieuwlandse Polderweg 21 in Dorp bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 18.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.