Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 192 m²
Nieuwlandsedijk 140 is een woonhuis in Hoek van Holland, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwlandsedijk 140
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
18.2 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
4.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
18.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dorp is €320.000. Dat komt neer op circa €1.667 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwlandsedijk 140 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Dorp. De buurt telt 3.955 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.462 inwoners per km².
Nieuwlandsedijk 140 is een woonhuis in Dorp, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwlandsedijk 140 heeft 192 m² woonoppervlakte. In Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Dorp in Hoek van Holland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Nieuwlandsedijk 140 in Dorp bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 18.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwlandsedijk 140: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 4.4 km.
Recreatie nabij Dorp: restaurant (0.6 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Nieuwlandsedijk 140 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1900, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.