Portiekflat Bastionstraat 51 Hoef en Haag

Bastionstraat 51, 4125 TV Hoef en Haag

117 m² Bouwjaar 2022 4 kamers 2 slaapkamers Label A+++

Bastionstraat 51 is een portiekflat in Hoef en Haag, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
117 m²
Inhoud
391 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€550.000 tot €650.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Bastionstraat 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bastionstraat 51

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
93.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
43.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
61.5%
CO₂-emissie
10.22 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

10.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

10.5 km

Buurtinformatie in Hoef en Haag

1495 Inwoners
545 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
557 Woningvoorraad
€487.000 Gem. woningwaarde Het Dorpshart
70% Koopwoningen
4.521 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bastionstraat 51

Vergelijkbare woningen in Hoef en Haag

Veelgestelde vragen over Bastionstraat 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Bastionstraat 51?

De prijsindicatie voor Bastionstraat 51 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Dorpshart is €487.000. Dat komt neer op circa €4.162 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bastionstraat 51 zich tot de wijk Het Dorpshart?

Bastionstraat 51 is een portiekflat van 117 m² in de wijk Het Dorpshart. De buurt telt 557 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.521 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bastionstraat 51?

Bastionstraat 51 is een portiekflat in Het Dorpshart, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bastionstraat 51 vergeleken met de buurt?

Bastionstraat 51 heeft 117 m² woonoppervlakte en 391 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Het Dorpshart ligt de gemiddelde woningwaarde op €487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bastionstraat 51 en wat betekent dat?

Bastionstraat 51 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-01-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bastionstraat 51?

Bastionstraat 51 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Het Dorpshart?

De wijk Het Dorpshart in Hoef en Haag (Utrecht) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €487.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Dorpshart?

Vanuit Bastionstraat 51 in Het Dorpshart bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 10.5 km, snelwegoprit op 0.5 km.