Streetview Petershemstraat 27 Hilvarenbeek

Petershemstraat 27, 5081 ZA Hilvarenbeek

110 m² Bouwjaar 1959 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Petershemstraat 27 is een woonhuis in Hilvarenbeek, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 408 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
408 m²
Inhoud
506 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Petershemstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Petershemstraat 27

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
258.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
379.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
70.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilvarenbeek

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

10.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Hilvarenbeek

8115 Inwoners
3575 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3794 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Hilvarenbeek
69% Koopwoningen
2.611 Inwoners per km²

Locatie van Petershemstraat 27

Vergelijkbare woningen in Hilvarenbeek

Veelgestelde vragen over Petershemstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Petershemstraat 27?

De gemiddelde woningwaarde in Hilvarenbeek is €416.000. Dat komt neer op circa €3.782 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Petershemstraat 27 zich tot de wijk Hilvarenbeek?

Petershemstraat 27 is een woonhuis van 110 m² in de wijk Hilvarenbeek. De buurt telt 3.794 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.611 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Petershemstraat 27?

Petershemstraat 27 is een woonhuis in Hilvarenbeek, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Petershemstraat 27 vergeleken met de buurt?

Petershemstraat 27 heeft 110 m² woonoppervlakte en 506 m³ inhoud. Het perceel is 408 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Hilvarenbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Petershemstraat 27 en wat betekent dat?

Petershemstraat 27 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-08-31. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 70.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Petershemstraat 27?

Petershemstraat 27 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hilvarenbeek?

De wijk Hilvarenbeek in Hilvarenbeek (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 8.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hilvarenbeek?

Vanuit Petershemstraat 27 in Hilvarenbeek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 10.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.