Vrijstaande woning Tilburgseweg 14 C Hilvarenbeek

Tilburgseweg 14 C, 5081 XJ Hilvarenbeek

166 m² Bouwjaar 1987 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Tilburgseweg 14 C is een vrijstaande woning in Hilvarenbeek, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 1106 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
1106 m²
Inhoud
738 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€655.000 tot €755.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Tilburgseweg 14 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tilburgseweg 14 C

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Hilvarenbeek

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

10.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Hilvarenbeek

8115 Inwoners
3575 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3794 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Hilvarenbeek
69% Koopwoningen
2.611 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tilburgseweg 14 C

Vergelijkbare woningen in Hilvarenbeek

Veelgestelde vragen over Tilburgseweg 14 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Tilburgseweg 14 C?

De prijsindicatie voor Tilburgseweg 14 C ligt rond €655.000 tot €755.000. De gemiddelde woningwaarde in Hilvarenbeek is €416.000. Dat komt neer op circa €2.506 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tilburgseweg 14 C zich tot de wijk Hilvarenbeek?

Tilburgseweg 14 C is een vrijstaande woning van 166 m² in de wijk Hilvarenbeek. De buurt telt 3.794 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.611 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tilburgseweg 14 C?

Tilburgseweg 14 C is een vrijstaande woning in Hilvarenbeek, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Tilburgseweg 14 C vergeleken met de buurt?

Tilburgseweg 14 C heeft 166 m² woonoppervlakte en 738 m³ inhoud. Het perceel is 1106 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Hilvarenbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tilburgseweg 14 C en wat betekent dat?

Tilburgseweg 14 C heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Tilburgseweg 14 C?

Tilburgseweg 14 C heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Hilvarenbeek?

De wijk Hilvarenbeek in Hilvarenbeek (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 8.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hilvarenbeek?

Vanuit Tilburgseweg 14 C in Hilvarenbeek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 10.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.