Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1936
- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 1050 m²
- Inhoud
- 353 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Tilburgseweg 45 is een woonhuis in Hilvarenbeek, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 1050 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €603.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tilburgseweg 45
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
9.7 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
7.6 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
6.2 kmRestaurant
1.2 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
8.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Hilvarenbeek is €603.000. Dat komt neer op circa €6.700 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTilburgseweg 45 is een woonhuis van 90 m² in de wijk Verspreide huizen Hilvarenbeek. De buurt telt 257 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24 inwoners per km².
Tilburgseweg 45 is een woonhuis in Verspreide huizen Hilvarenbeek, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Tilburgseweg 45 heeft 90 m² woonoppervlakte en 353 m³ inhoud. Het perceel is 1050 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Verspreide huizen Hilvarenbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €603.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Tilburgseweg 45 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-31. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Tilburgseweg 45 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Verspreide huizen Hilvarenbeek in Hilvarenbeek (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €603.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Tilburgseweg 45 in Verspreide huizen Hilvarenbeek bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 9.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.