Streetview Gasthuisweg 8 Hilvarenbeek

Gasthuisweg 8, 5081 EG Hilvarenbeek

349 m² Bouwjaar 1962 Label E

Gasthuisweg 8 is een woonhuis in Hilvarenbeek, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 349 m² en een perceel van 3245 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €603.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
349 m²
Perceeloppervlakte
3245 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Gasthuisweg 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gasthuisweg 8

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
160.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
293.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.01 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilvarenbeek

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

9.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Hilvarenbeek

685 Inwoners
265 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
257 Woningvoorraad
€603.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Hilvarenbeek
84% Koopwoningen
24 Inwoners per km²

Locatie van Gasthuisweg 8

Vergelijkbare woningen in Hilvarenbeek

Veelgestelde vragen over Gasthuisweg 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Gasthuisweg 8?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Hilvarenbeek is €603.000. Dat komt neer op circa €1.728 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gasthuisweg 8 zich tot de wijk Verspreide huizen Hilvarenbeek?

Gasthuisweg 8 is een woonhuis van 349 m² in de wijk Verspreide huizen Hilvarenbeek. De buurt telt 257 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gasthuisweg 8?

Gasthuisweg 8 is een woonhuis in Verspreide huizen Hilvarenbeek, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gasthuisweg 8 vergeleken met de buurt?

Gasthuisweg 8 heeft 349 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3245 m². In Verspreide huizen Hilvarenbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €603.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gasthuisweg 8 en wat betekent dat?

Gasthuisweg 8 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-07-08. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.01 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Hilvarenbeek?

De wijk Verspreide huizen Hilvarenbeek in Hilvarenbeek (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €603.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Hilvarenbeek?

Vanuit Gasthuisweg 8 in Verspreide huizen Hilvarenbeek bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 9.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.