Hoekwoning Annelien Kappeyne van de Coppellostraat 8 Herten

Annelien Kappeyne van de Coppellostraat 8, 6049 HD Herten

117 m² Bouwjaar 2000 7 kamers 4 slaapkamers Label UNKNOWN

Annelien Kappeyne van de Coppellostraat 8 is een hoekwoning in Herten, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 334 m² en 7 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
334 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Annelien Kappeyne van de Coppellostraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Annelien Kappeyne van de Coppellostraat 8

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Herten

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Herten

3330 Inwoners
1445 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1481 Woningvoorraad
€333.000 Gem. woningwaarde Herten
77% Koopwoningen
3.598 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Annelien Kappeyne van de Coppellostraat 8

Vergelijkbare woningen in Herten

Veelgestelde vragen over Annelien Kappeyne van de Coppellostraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Annelien Kappeyne van de Coppellostraat 8?

De prijsindicatie voor Annelien Kappeyne van de Coppellostraat 8 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Herten is €333.000. Dat komt neer op circa €2.846 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Annelien Kappeyne van de Coppellostraat 8 zich tot de wijk Herten?

Annelien Kappeyne van de Coppellostraat 8 is een hoekwoning van 117 m² in de wijk Herten. De buurt telt 1.481 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.598 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Annelien Kappeyne van de Coppellostraat 8?

Annelien Kappeyne van de Coppellostraat 8 is een hoekwoning in Herten, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Annelien Kappeyne van de Coppellostraat 8 vergeleken met de buurt?

Annelien Kappeyne van de Coppellostraat 8 heeft 117 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 334 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Herten ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Annelien Kappeyne van de Coppellostraat 8 en wat betekent dat?

Annelien Kappeyne van de Coppellostraat 8 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Annelien Kappeyne van de Coppellostraat 8?

Annelien Kappeyne van de Coppellostraat 8 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Herten?

De wijk Herten in Herten (Limburg) kenmerkt zich door 3.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Herten?