Streetview Grevelingen 10 Hengelo

Grevelingen 10, 7559 VK Hengelo

168 m² Bouwjaar 2024

Grevelingen 10 is een woning in Hengelo, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €765.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
168 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Grevelingen 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

4.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Hengelo

1110 Inwoners
360 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
354 Woningvoorraad
€765.000 Gem. woningwaarde Dalmeden
97% Koopwoningen
953 Inwoners per km²

Locatie van Grevelingen 10

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Grevelingen 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Grevelingen 10?

De gemiddelde woningwaarde in Dalmeden is €765.000. Dat komt neer op circa €4.554 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grevelingen 10 zich tot de wijk Dalmeden?

Grevelingen 10 is een woning van 168 m² in de wijk Dalmeden. De buurt telt 354 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 953 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grevelingen 10?

Grevelingen 10 is een woning in Dalmeden, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Grevelingen 10 vergeleken met de buurt?

Grevelingen 10 heeft 168 m² woonoppervlakte. In Dalmeden ligt de gemiddelde woningwaarde op €765.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Dalmeden?

De wijk Dalmeden in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €765.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dalmeden?

Vanuit Grevelingen 10 in Dalmeden bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dalmeden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Grevelingen 10: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 4.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Dalmeden?

Recreatie nabij Dalmeden: restaurant (2.1 km), cafe (4.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Grevelingen 10?

Een woningrapport voor Grevelingen 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dalmeden. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2024, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.