Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2018
- Woonoppervlakte
- 184 m²
Muiderslot 15 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €765.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Muiderslot 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
5.2 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
4.6 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
6.8 kmRestaurant
2.1 kmCafé
4.7 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
6.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dalmeden is €765.000. Dat komt neer op circa €4.158 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMuiderslot 15 is een woonhuis van 184 m² in de wijk Dalmeden. De buurt telt 354 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 953 inwoners per km².
Muiderslot 15 is een woonhuis in Dalmeden, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Muiderslot 15 heeft 184 m² woonoppervlakte. In Dalmeden ligt de gemiddelde woningwaarde op €765.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Dalmeden in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €765.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Muiderslot 15 in Dalmeden bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Muiderslot 15: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 4.6 km.
Recreatie nabij Dalmeden: restaurant (2.1 km), cafe (4.7 km).
Een woningrapport voor Muiderslot 15 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dalmeden. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2018, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.