Streetview Schalmedenweg 22 Hengelo

Schalmedenweg 22, 7559 RB Hengelo

238 m² Bouwjaar 1930 Label D

Schalmedenweg 22 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 238 m² en een perceel van 4270 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €736.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
238 m²
Perceeloppervlakte
4270 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Schalmedenweg 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schalmedenweg 22

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Hengelo

55 Inwoners
20 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
20 Woningvoorraad
€736.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Slangenbeek
95% Koopwoningen
44 Inwoners per km²

Locatie van Schalmedenweg 22

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Schalmedenweg 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Schalmedenweg 22?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Slangenbeek is €736.000. Dat komt neer op circa €3.092 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schalmedenweg 22 zich tot de wijk Verspreide huizen Slangenbeek?

Schalmedenweg 22 is een woonhuis van 238 m² in de wijk Verspreide huizen Slangenbeek. De buurt telt 20 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 44 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schalmedenweg 22?

Schalmedenweg 22 is een woonhuis in Verspreide huizen Slangenbeek, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schalmedenweg 22 vergeleken met de buurt?

Schalmedenweg 22 heeft 238 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4270 m². In Verspreide huizen Slangenbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €736.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schalmedenweg 22 en wat betekent dat?

Schalmedenweg 22 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-07-06. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Slangenbeek?

De wijk Verspreide huizen Slangenbeek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 55 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €736.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Slangenbeek?

Vanuit Schalmedenweg 22 in Verspreide huizen Slangenbeek bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 1.9 km.