Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 328 m²
- Perceeloppervlakte
- 5060 m²
Schalmedenweg 17 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 328 m² en een perceel van 5060 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €736.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schalmedenweg 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
2.7 kmTreinstation
5.3 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
4.8 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
2.3 kmCafé
3.9 kmBibliotheek
4.1 kmBioscoop
6.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Slangenbeek is €736.000. Dat komt neer op circa €2.244 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchalmedenweg 17 is een woonhuis van 328 m² in de wijk Verspreide huizen Slangenbeek. De buurt telt 20 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 44 inwoners per km².
Schalmedenweg 17 is een woonhuis in Verspreide huizen Slangenbeek, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Schalmedenweg 17 heeft 328 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5060 m². In Verspreide huizen Slangenbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €736.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Slangenbeek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 55 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €736.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Schalmedenweg 17 in Verspreide huizen Slangenbeek bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Schalmedenweg 17: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 4.8 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Slangenbeek: restaurant (2.3 km), cafe (3.9 km).
Een woningrapport voor Schalmedenweg 17 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Slangenbeek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1920, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.