Streetview Dalmedenweg 21 Hengelo

Dalmedenweg 21, 7559 RA Hengelo

248 m² Bouwjaar 2008 Label C

Dalmedenweg 21 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 248 m² en een perceel van 1029 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €765.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
248 m²
Perceeloppervlakte
1029 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Dalmedenweg 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dalmedenweg 21

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

4.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Hengelo

1110 Inwoners
360 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
354 Woningvoorraad
€765.000 Gem. woningwaarde Dalmeden
97% Koopwoningen
953 Inwoners per km²

Locatie van Dalmedenweg 21

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Dalmedenweg 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Dalmedenweg 21?

De gemiddelde woningwaarde in Dalmeden is €765.000. Dat komt neer op circa €3.085 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dalmedenweg 21 zich tot de wijk Dalmeden?

Dalmedenweg 21 is een woonhuis van 248 m² in de wijk Dalmeden. De buurt telt 354 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 953 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dalmedenweg 21?

Dalmedenweg 21 is een woonhuis in Dalmeden, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dalmedenweg 21 vergeleken met de buurt?

Dalmedenweg 21 heeft 248 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1029 m². In Dalmeden ligt de gemiddelde woningwaarde op €765.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dalmedenweg 21 en wat betekent dat?

Dalmedenweg 21 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-10-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Dalmeden?

De wijk Dalmeden in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €765.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dalmeden?

Vanuit Dalmedenweg 21 in Dalmeden bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dalmeden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dalmedenweg 21: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 4.6 km.