Streetview Hogeveldsweg 9 Hengelo

Hogeveldsweg 9, 7559 PW Hengelo

152 m² Bouwjaar 1900 Label G

Hogeveldsweg 9 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m² en een perceel van 930 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €765.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
930 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Hogeveldsweg 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hogeveldsweg 9

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

4.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Hengelo

1110 Inwoners
360 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
354 Woningvoorraad
€765.000 Gem. woningwaarde Dalmeden
97% Koopwoningen
953 Inwoners per km²

Locatie van Hogeveldsweg 9

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Hogeveldsweg 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Hogeveldsweg 9?

De prijsindicatie voor Hogeveldsweg 9 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Dalmeden is €765.000. Dat komt neer op circa €5.033 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hogeveldsweg 9 zich tot de wijk Dalmeden?

Hogeveldsweg 9 is een woonhuis van 152 m² in de wijk Dalmeden. De buurt telt 354 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 953 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hogeveldsweg 9?

Hogeveldsweg 9 is een woonhuis in Dalmeden, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hogeveldsweg 9 vergeleken met de buurt?

Hogeveldsweg 9 heeft 152 m² woonoppervlakte. Het perceel is 930 m². In Dalmeden ligt de gemiddelde woningwaarde op €765.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hogeveldsweg 9 en wat betekent dat?

Hogeveldsweg 9 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-07-16. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Dalmeden?

De wijk Dalmeden in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €765.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dalmeden?

Vanuit Hogeveldsweg 9 in Dalmeden bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dalmeden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hogeveldsweg 9: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 4.6 km.