Streetview Bornsedijk 55 Hengelo

Bornsedijk 55, 7559 PT Hengelo

382 m² Bouwjaar 2007

Bornsedijk 55 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 382 m² en een perceel van 1000 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €765.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
382 m²
Perceeloppervlakte
1000 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bornsedijk 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

4.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Hengelo

1110 Inwoners
360 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
354 Woningvoorraad
€765.000 Gem. woningwaarde Dalmeden
97% Koopwoningen
953 Inwoners per km²

Locatie van Bornsedijk 55

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Bornsedijk 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Bornsedijk 55?

De gemiddelde woningwaarde in Dalmeden is €765.000. Dat komt neer op circa €2.003 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bornsedijk 55 zich tot de wijk Dalmeden?

Bornsedijk 55 is een woonhuis van 382 m² in de wijk Dalmeden. De buurt telt 354 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 953 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bornsedijk 55?

Bornsedijk 55 is een woonhuis in Dalmeden, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bornsedijk 55 vergeleken met de buurt?

Bornsedijk 55 heeft 382 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1000 m². In Dalmeden ligt de gemiddelde woningwaarde op €765.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Dalmeden?

De wijk Dalmeden in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €765.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dalmeden?

Vanuit Bornsedijk 55 in Dalmeden bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dalmeden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bornsedijk 55: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 4.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Dalmeden?

Recreatie nabij Dalmeden: restaurant (2.1 km), cafe (4.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Bornsedijk 55?

Een woningrapport voor Bornsedijk 55 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dalmeden. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2007, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.