Streetview Bornsedijk 15 Hengelo

Bornsedijk 15, 7559 PT Hengelo

225 m² Bouwjaar 2005

Bornsedijk 15 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m² en een perceel van 800 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €765.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
225 m²
Perceeloppervlakte
800 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bornsedijk 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

4.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Hengelo

1110 Inwoners
360 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
354 Woningvoorraad
€765.000 Gem. woningwaarde Dalmeden
97% Koopwoningen
953 Inwoners per km²

Locatie van Bornsedijk 15

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Bornsedijk 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Bornsedijk 15?

De gemiddelde woningwaarde in Dalmeden is €765.000. Dat komt neer op circa €3.400 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bornsedijk 15 zich tot de wijk Dalmeden?

Bornsedijk 15 is een woonhuis van 225 m² in de wijk Dalmeden. De buurt telt 354 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 953 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bornsedijk 15?

Bornsedijk 15 is een woonhuis in Dalmeden, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bornsedijk 15 vergeleken met de buurt?

Bornsedijk 15 heeft 225 m² woonoppervlakte. Het perceel is 800 m². In Dalmeden ligt de gemiddelde woningwaarde op €765.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Dalmeden?

De wijk Dalmeden in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €765.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dalmeden?

Vanuit Bornsedijk 15 in Dalmeden bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dalmeden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bornsedijk 15: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 4.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Dalmeden?

Recreatie nabij Dalmeden: restaurant (2.1 km), cafe (4.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Bornsedijk 15?

Een woningrapport voor Bornsedijk 15 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dalmeden. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2005, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.