Streetview Bronforelstraat 71 Hengelo

Bronforelstraat 71, 7559 ME Hengelo

154 m² Bouwjaar 2001 10 kamers 5 slaapkamers Label A

Bronforelstraat 71 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 240 m² en 10 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €467.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
240 m²
Inhoud
560 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bronforelstraat 71

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bronforelstraat 71

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Hengelo

2775 Inwoners
980 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
985 Woningvoorraad
€467.000 Gem. woningwaarde Het Broek
79% Koopwoningen
3.038 Inwoners per km²

Locatie van Bronforelstraat 71

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Bronforelstraat 71

Wat is de geschatte woningwaarde van Bronforelstraat 71?

De prijsindicatie voor Bronforelstraat 71 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Broek is €467.000. Dat komt neer op circa €3.032 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bronforelstraat 71 zich tot de wijk Het Broek?

Bronforelstraat 71 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Het Broek. De buurt telt 985 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.038 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bronforelstraat 71?

Bronforelstraat 71 is een woonhuis in Het Broek, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bronforelstraat 71 vergeleken met de buurt?

Bronforelstraat 71 heeft 154 m² woonoppervlakte en 560 m³ inhoud. Het perceel is 240 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Het Broek ligt de gemiddelde woningwaarde op €467.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bronforelstraat 71 en wat betekent dat?

Bronforelstraat 71 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-05-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bronforelstraat 71?

Bronforelstraat 71 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Broek?

De wijk Het Broek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €467.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Broek?

Vanuit Bronforelstraat 71 in Het Broek bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.