Streetview Montferlandstraat 12 Hengelo

Montferlandstraat 12, 7559 LR Hengelo

200 m² Bouwjaar 1999 11 kamers 6 slaapkamers Label B

Montferlandstraat 12 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 492 m² en 11 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
492 m²
Inhoud
670 m³
Kamers
11
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Montferlandstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Montferlandstraat 12

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

2160 Inwoners
815 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
845 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Vossenbelt-Noord
83% Koopwoningen
4.140 Inwoners per km²

Locatie van Montferlandstraat 12

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Montferlandstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Montferlandstraat 12?

De prijsindicatie voor Montferlandstraat 12 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Vossenbelt-Noord is €414.000. Dat komt neer op circa €2.070 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Montferlandstraat 12 zich tot de wijk Vossenbelt-Noord?

Montferlandstraat 12 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Vossenbelt-Noord. De buurt telt 845 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.140 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Montferlandstraat 12?

Montferlandstraat 12 is een woonhuis in Vossenbelt-Noord, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Montferlandstraat 12 vergeleken met de buurt?

Montferlandstraat 12 heeft 200 m² woonoppervlakte en 670 m³ inhoud. Het perceel is 492 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Vossenbelt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Montferlandstraat 12 en wat betekent dat?

Montferlandstraat 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Montferlandstraat 12?

Montferlandstraat 12 heeft 11 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vossenbelt-Noord?

De wijk Vossenbelt-Noord in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vossenbelt-Noord?

Vanuit Montferlandstraat 12 in Vossenbelt-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.