Streetview Londenstraat 150 Hengelo

Londenstraat 150, 7559 KT Hengelo

121 m² Bouwjaar 1997 Label A

Londenstraat 150 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
121 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Londenstraat 150

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Londenstraat 150

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.19
CO₂-emissie
3758.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

2160 Inwoners
815 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
845 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Vossenbelt-Noord
83% Koopwoningen
4.140 Inwoners per km²

Locatie van Londenstraat 150

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Londenstraat 150

Wat is de geschatte woningwaarde van Londenstraat 150?

De gemiddelde woningwaarde in Vossenbelt-Noord is €414.000. Dat komt neer op circa €3.421 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Londenstraat 150 zich tot de wijk Vossenbelt-Noord?

Londenstraat 150 is een woonhuis van 121 m² in de wijk Vossenbelt-Noord. De buurt telt 845 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.140 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Londenstraat 150?

Londenstraat 150 is een woonhuis in Vossenbelt-Noord, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Londenstraat 150 vergeleken met de buurt?

Londenstraat 150 heeft 121 m² woonoppervlakte. In Vossenbelt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Londenstraat 150 en wat betekent dat?

Londenstraat 150 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-08-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3758.42 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Vossenbelt-Noord?

De wijk Vossenbelt-Noord in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vossenbelt-Noord?

Vanuit Londenstraat 150 in Vossenbelt-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vossenbelt-Noord?