Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 220 m²
- Perceeloppervlakte
- 408 m²
Parijsstraat 79 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m² en een perceel van 408 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Parijsstraat 79
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
2.1 kmCafé
3.7 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
5.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vossenbelt-Noord is €414.000. Dat komt neer op circa €1.882 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenParijsstraat 79 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Vossenbelt-Noord. De buurt telt 845 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.140 inwoners per km².
Parijsstraat 79 is een woonhuis in Vossenbelt-Noord, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Parijsstraat 79 heeft 220 m² woonoppervlakte. Het perceel is 408 m². In Vossenbelt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vossenbelt-Noord in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Parijsstraat 79 in Vossenbelt-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Parijsstraat 79: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 4 km.
Recreatie nabij Vossenbelt-Noord: restaurant (2.1 km), cafe (3.7 km).
Een woningrapport voor Parijsstraat 79 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vossenbelt-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1997, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.