Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Perceeloppervlakte
- 494 m²
- Inhoud
- 662 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Parijsstraat 57 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 494 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Parijsstraat 57
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
2.1 kmCafé
3.7 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
5.3 kmDe prijsindicatie voor Parijsstraat 57 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Vossenbelt-Noord is €414.000. Dat komt neer op circa €2.540 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenParijsstraat 57 is een woonhuis van 163 m² in de wijk Vossenbelt-Noord. De buurt telt 845 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.140 inwoners per km².
Parijsstraat 57 is een woonhuis in Vossenbelt-Noord, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Parijsstraat 57 heeft 163 m² woonoppervlakte en 662 m³ inhoud. Het perceel is 494 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Vossenbelt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Parijsstraat 57 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Parijsstraat 57 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Vossenbelt-Noord in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Parijsstraat 57 in Vossenbelt-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Parijsstraat 57: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 4 km.