Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 196 m²
- Perceeloppervlakte
- 392 m²
Parijsstraat 53 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m² en een perceel van 392 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Parijsstraat 53
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
2.1 kmCafé
3.7 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
5.3 kmDe prijsindicatie voor Parijsstraat 53 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Vossenbelt-Noord is €414.000. Dat komt neer op circa €2.112 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenParijsstraat 53 is een woonhuis van 196 m² in de wijk Vossenbelt-Noord. De buurt telt 845 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.140 inwoners per km².
Parijsstraat 53 is een woonhuis in Vossenbelt-Noord, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Parijsstraat 53 heeft 196 m² woonoppervlakte. Het perceel is 392 m². In Vossenbelt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Parijsstraat 53 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Vossenbelt-Noord in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Parijsstraat 53 in Vossenbelt-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Parijsstraat 53: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 4 km.
Recreatie nabij Vossenbelt-Noord: restaurant (2.1 km), cafe (3.7 km).