Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 213 m²
- Perceeloppervlakte
- 357 m²
- Inhoud
- 631 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Parijsstraat 13 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m², een perceel van 357 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Parijsstraat 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
2.1 kmCafé
3.7 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
5.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vossenbelt-Noord is €414.000. Dat komt neer op circa €1.944 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenParijsstraat 13 is een woonhuis van 213 m² in de wijk Vossenbelt-Noord. De buurt telt 845 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.140 inwoners per km².
Parijsstraat 13 is een woonhuis in Vossenbelt-Noord, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Parijsstraat 13 heeft 213 m² woonoppervlakte en 631 m³ inhoud. Het perceel is 357 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Vossenbelt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Parijsstraat 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-01-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Parijsstraat 13 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Vossenbelt-Noord in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Parijsstraat 13 in Vossenbelt-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Parijsstraat 13: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 4 km.