Eengezinswoning, vrijstaande woning Toulousestraat 34 Hengelo

Toulousestraat 34, 7559 KH Hengelo

164 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Toulousestraat 34 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Hengelo, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 356 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
356 m²
Inhoud
662 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€615.000 tot €715.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Toulousestraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Toulousestraat 34

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
123.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
132.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
29.8%
CO₂-emissie
22.51 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (144.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

2160 Inwoners
815 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
845 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Vossenbelt-Noord
83% Koopwoningen
4.140 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Toulousestraat 34

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Toulousestraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Toulousestraat 34?

De prijsindicatie voor Toulousestraat 34 ligt rond €615.000 tot €715.000. De gemiddelde woningwaarde in Vossenbelt-Noord is €414.000. Dat komt neer op circa €2.524 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Toulousestraat 34 zich tot de wijk Vossenbelt-Noord?

Toulousestraat 34 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 164 m² in de wijk Vossenbelt-Noord. De buurt telt 845 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.140 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Toulousestraat 34?

Toulousestraat 34 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Vossenbelt-Noord, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Toulousestraat 34 vergeleken met de buurt?

Toulousestraat 34 heeft 164 m² woonoppervlakte en 662 m³ inhoud. Het perceel is 356 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Vossenbelt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Toulousestraat 34 en wat betekent dat?

Toulousestraat 34 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Toulousestraat 34?

Toulousestraat 34 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 144 m².

Hoe is de woningmarkt in Vossenbelt-Noord?

De wijk Vossenbelt-Noord in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vossenbelt-Noord?