Streetview Bijenkorf 56 Hengelo

Bijenkorf 56, 7559 EP Hengelo

208 m² Bouwjaar 2019 7 kamers 4 slaapkamers Label APLUSPLUS

Bijenkorf 56 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m², een perceel van 504 m² en 7 kamers. Het energielabel is APLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €467.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
208 m²
Perceeloppervlakte
504 m²
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Bijenkorf 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bijenkorf 56

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUS

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Hengelo

2775 Inwoners
980 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
985 Woningvoorraad
€467.000 Gem. woningwaarde Het Broek
79% Koopwoningen
3.038 Inwoners per km²

Locatie van Bijenkorf 56

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Bijenkorf 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Bijenkorf 56?

De gemiddelde woningwaarde in Het Broek is €467.000. Dat komt neer op circa €2.245 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bijenkorf 56 zich tot de wijk Het Broek?

Bijenkorf 56 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Het Broek. De buurt telt 985 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.038 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bijenkorf 56?

Bijenkorf 56 is een woonhuis in Het Broek, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bijenkorf 56 vergeleken met de buurt?

Bijenkorf 56 heeft 208 m² woonoppervlakte. Het perceel is 504 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Het Broek ligt de gemiddelde woningwaarde op €467.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bijenkorf 56 en wat betekent dat?

Bijenkorf 56 heeft energielabel APLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Bijenkorf 56?

Bijenkorf 56 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Broek?

De wijk Het Broek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €467.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Broek?

Vanuit Bijenkorf 56 in Het Broek bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Het Broek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bijenkorf 56: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.6 km.