Streetview Bijenkorf 50 Hengelo

Bijenkorf 50, 7559 EP Hengelo

200 m² Bouwjaar 2012 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Bijenkorf 50 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 408 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €467.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
408 m²
Inhoud
752 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Bijenkorf 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bijenkorf 50

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Hengelo

2775 Inwoners
980 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
985 Woningvoorraad
€467.000 Gem. woningwaarde Het Broek
79% Koopwoningen
3.038 Inwoners per km²

Locatie van Bijenkorf 50

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Bijenkorf 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Bijenkorf 50?

De prijsindicatie voor Bijenkorf 50 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Broek is €467.000. Dat komt neer op circa €2.335 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bijenkorf 50 zich tot de wijk Het Broek?

Bijenkorf 50 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Het Broek. De buurt telt 985 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.038 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bijenkorf 50?

Bijenkorf 50 is een woonhuis in Het Broek, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bijenkorf 50 vergeleken met de buurt?

Bijenkorf 50 heeft 200 m² woonoppervlakte en 752 m³ inhoud. Het perceel is 408 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Het Broek ligt de gemiddelde woningwaarde op €467.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bijenkorf 50 en wat betekent dat?

Bijenkorf 50 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Bijenkorf 50?

Bijenkorf 50 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Broek?

De wijk Het Broek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €467.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Broek?

Vanuit Bijenkorf 50 in Het Broek bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Het Broek?