Streetview Libellestraat 16 Hengelo

Libellestraat 16, 7559 BR Hengelo

209 m² Bouwjaar 1992

Libellestraat 16 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m² en een perceel van 510 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €395.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
209 m²
Perceeloppervlakte
510 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Libellestraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

2425 Inwoners
1005 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
997 Woningvoorraad
€395.000 Gem. woningwaarde Roershoek
85% Koopwoningen
2.897 Inwoners per km²

Locatie van Libellestraat 16

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Libellestraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Libellestraat 16?

De gemiddelde woningwaarde in Roershoek is €395.000. Dat komt neer op circa €1.890 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Libellestraat 16 zich tot de wijk Roershoek?

Libellestraat 16 is een woonhuis van 209 m² in de wijk Roershoek. De buurt telt 997 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.897 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Libellestraat 16?

Libellestraat 16 is een woonhuis in Roershoek, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Libellestraat 16 vergeleken met de buurt?

Libellestraat 16 heeft 209 m² woonoppervlakte. Het perceel is 510 m². In Roershoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €395.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Roershoek?

De wijk Roershoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €395.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Roershoek?

Vanuit Libellestraat 16 in Roershoek bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Roershoek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Libellestraat 16: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Roershoek?

Recreatie nabij Roershoek: restaurant (0.8 km), cafe (3.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Libellestraat 16?

Een woningrapport voor Libellestraat 16 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Roershoek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1992, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.