Streetview Otterstraat 18 Hengelo

Otterstraat 18, 7559 AK Hengelo

230 m² Bouwjaar 1990 Label B

Otterstraat 18 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m² en een perceel van 678 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €395.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
230 m²
Perceeloppervlakte
678 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Otterstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Otterstraat 18

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

2425 Inwoners
1005 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
997 Woningvoorraad
€395.000 Gem. woningwaarde Roershoek
85% Koopwoningen
2.897 Inwoners per km²

Locatie van Otterstraat 18

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Otterstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Otterstraat 18?

De gemiddelde woningwaarde in Roershoek is €395.000. Dat komt neer op circa €1.717 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Otterstraat 18 zich tot de wijk Roershoek?

Otterstraat 18 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Roershoek. De buurt telt 997 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.897 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Otterstraat 18?

Otterstraat 18 is een woonhuis in Roershoek, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Otterstraat 18 vergeleken met de buurt?

Otterstraat 18 heeft 230 m² woonoppervlakte. Het perceel is 678 m². In Roershoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €395.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Otterstraat 18 en wat betekent dat?

Otterstraat 18 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-10-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Roershoek?

De wijk Roershoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €395.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Roershoek?

Vanuit Otterstraat 18 in Roershoek bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Roershoek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Otterstraat 18: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.7 km.