Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 213 m²
- Perceeloppervlakte
- 406 m²
- Inhoud
- 675 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Otterstraat 16 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m², een perceel van 406 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €395.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Otterstraat 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
0.8 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
4.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Roershoek is €395.000. Dat komt neer op circa €1.854 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOtterstraat 16 is een woonhuis van 213 m² in de wijk Roershoek. De buurt telt 997 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.897 inwoners per km².
Otterstraat 16 is een woonhuis in Roershoek, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Otterstraat 16 heeft 213 m² woonoppervlakte en 675 m³ inhoud. Het perceel is 406 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Roershoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €395.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Otterstraat 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-10-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Otterstraat 16 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Roershoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €395.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Otterstraat 16 in Roershoek bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Otterstraat 16: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.7 km.