Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Cruys Voorberghstraat 88 Hengelo

Cruys Voorberghstraat 88, 7558 WL Hengelo

103 m² Bouwjaar 1986 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Cruys Voorberghstraat 88 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Hengelo, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 235 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €307.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
235 m²
Inhoud
361 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Cruys Voorberghstraat 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cruys Voorberghstraat 88

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
137.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
169.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19%
CO₂-emissie
29.03 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (47.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Hengelo

2095 Inwoners
920 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
926 Woningvoorraad
€307.000 Gem. woningwaarde Bovenhoek
68% Koopwoningen
3.859 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Cruys Voorberghstraat 88

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Cruys Voorberghstraat 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Cruys Voorberghstraat 88?

De prijsindicatie voor Cruys Voorberghstraat 88 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Bovenhoek is €307.000. Dat komt neer op circa €2.981 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cruys Voorberghstraat 88 zich tot de wijk Bovenhoek?

Cruys Voorberghstraat 88 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 103 m² in de wijk Bovenhoek. De buurt telt 926 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.859 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cruys Voorberghstraat 88?

Cruys Voorberghstraat 88 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Bovenhoek, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Cruys Voorberghstraat 88 vergeleken met de buurt?

Cruys Voorberghstraat 88 heeft 103 m² woonoppervlakte en 361 m³ inhoud. Het perceel is 235 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Bovenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €307.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cruys Voorberghstraat 88 en wat betekent dat?

Cruys Voorberghstraat 88 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-07-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cruys Voorberghstraat 88?

Cruys Voorberghstraat 88 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 47 m².

Hoe is de woningmarkt in Bovenhoek?

De wijk Bovenhoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €307.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bovenhoek?