Streetview Fie Carelsenstraat 74 Hengelo

Fie Carelsenstraat 74, 7558 WC Hengelo

180 m² Bouwjaar 1984 Label C

Fie Carelsenstraat 74 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m² en een perceel van 254 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €307.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
254 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Fie Carelsenstraat 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fie Carelsenstraat 74

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Hengelo

2095 Inwoners
920 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
926 Woningvoorraad
€307.000 Gem. woningwaarde Bovenhoek
68% Koopwoningen
3.859 Inwoners per km²

Locatie van Fie Carelsenstraat 74

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Fie Carelsenstraat 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Fie Carelsenstraat 74?

De gemiddelde woningwaarde in Bovenhoek is €307.000. Dat komt neer op circa €1.706 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fie Carelsenstraat 74 zich tot de wijk Bovenhoek?

Fie Carelsenstraat 74 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Bovenhoek. De buurt telt 926 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.859 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fie Carelsenstraat 74?

Fie Carelsenstraat 74 is een woonhuis in Bovenhoek, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Fie Carelsenstraat 74 vergeleken met de buurt?

Fie Carelsenstraat 74 heeft 180 m² woonoppervlakte. Het perceel is 254 m². In Bovenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €307.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fie Carelsenstraat 74 en wat betekent dat?

Fie Carelsenstraat 74 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Bovenhoek?

De wijk Bovenhoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €307.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bovenhoek?

Vanuit Fie Carelsenstraat 74 in Bovenhoek bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bovenhoek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Fie Carelsenstraat 74: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 4 km.