Streetview Charlotte Köhlerstraat 75 Hengelo

Charlotte Köhlerstraat 75, 7558 VB Hengelo

107 m² Bouwjaar 1982 6 kamers Label C

Charlotte Köhlerstraat 75 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 233 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €322.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
233 m²
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Charlotte Köhlerstraat 75

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Charlotte Köhlerstraat 75

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
138.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
209.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Hengelo

1530 Inwoners
625 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
634 Woningvoorraad
€322.000 Gem. woningwaarde Middelhoek
76% Koopwoningen
3.354 Inwoners per km²

Locatie van Charlotte Köhlerstraat 75

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Charlotte Köhlerstraat 75

Wat is de geschatte woningwaarde van Charlotte Köhlerstraat 75?

De gemiddelde woningwaarde in Middelhoek is €322.000. Dat komt neer op circa €3.009 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Charlotte Köhlerstraat 75 zich tot de wijk Middelhoek?

Charlotte Köhlerstraat 75 is een woonhuis van 107 m² in de wijk Middelhoek. De buurt telt 634 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.354 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Charlotte Köhlerstraat 75?

Charlotte Köhlerstraat 75 is een woonhuis in Middelhoek, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Charlotte Köhlerstraat 75 vergeleken met de buurt?

Charlotte Köhlerstraat 75 heeft 107 m² woonoppervlakte. Het perceel is 233 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Middelhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €322.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Charlotte Köhlerstraat 75 en wat betekent dat?

Charlotte Köhlerstraat 75 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-04-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Charlotte Köhlerstraat 75?

Charlotte Köhlerstraat 75 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Middelhoek?

De wijk Middelhoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €322.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middelhoek?

Vanuit Charlotte Köhlerstraat 75 in Middelhoek bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.