Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1982
- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 600 m²
- Inhoud
- 590 m³
- Kamers
- 5
Ko Arnoldistraat 20 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m², een perceel van 600 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €322.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ko Arnoldistraat 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
6.1 kmRestaurant
0.9 kmCafé
3.4 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
4.7 kmDe prijsindicatie voor Ko Arnoldistraat 20 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Middelhoek is €322.000. Dat komt neer op circa €1.731 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKo Arnoldistraat 20 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Middelhoek. De buurt telt 634 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.354 inwoners per km².
Ko Arnoldistraat 20 is een woonhuis in Middelhoek, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Ko Arnoldistraat 20 heeft 186 m² woonoppervlakte en 590 m³ inhoud. Het perceel is 600 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Middelhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €322.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ko Arnoldistraat 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.57 kg/jaar.
Ko Arnoldistraat 20 heeft 5 kamers.
De wijk Middelhoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €322.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Ko Arnoldistraat 20 in Middelhoek bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ko Arnoldistraat 20: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.2 km.