Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1983
- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 607 m²
Ko Arnoldistraat 18 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 607 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €322.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ko Arnoldistraat 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
6.1 kmRestaurant
0.9 kmCafé
3.4 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
4.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Middelhoek is €322.000. Dat komt neer op circa €1.799 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKo Arnoldistraat 18 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Middelhoek. De buurt telt 634 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.354 inwoners per km².
Ko Arnoldistraat 18 is een woonhuis in Middelhoek, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Ko Arnoldistraat 18 heeft 179 m² woonoppervlakte. Het perceel is 607 m². In Middelhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €322.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Middelhoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €322.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Ko Arnoldistraat 18 in Middelhoek bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ko Arnoldistraat 18: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.2 km.
Recreatie nabij Middelhoek: restaurant (0.9 km), cafe (3.4 km).
Een woningrapport voor Ko Arnoldistraat 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Middelhoek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1983, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.