Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 191 m²
- Perceeloppervlakte
- 481 m²
- Inhoud
- 807 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Louis Bouwmeesterstraat 132 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m², een perceel van 481 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €322.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Louis Bouwmeesterstraat 132
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
6.1 kmRestaurant
0.9 kmCafé
3.4 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
4.7 kmDe prijsindicatie voor Louis Bouwmeesterstraat 132 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Middelhoek is €322.000. Dat komt neer op circa €1.686 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLouis Bouwmeesterstraat 132 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Middelhoek. De buurt telt 634 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.354 inwoners per km².
Louis Bouwmeesterstraat 132 is een woonhuis in Middelhoek, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Louis Bouwmeesterstraat 132 heeft 191 m² woonoppervlakte en 807 m³ inhoud. Het perceel is 481 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Middelhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €322.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Louis Bouwmeesterstraat 132 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-12-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.47 kg/jaar.
Louis Bouwmeesterstraat 132 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Middelhoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €322.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Louis Bouwmeesterstraat 132 in Middelhoek bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.