Streetview Louis Saalbornstraat 24 Hengelo

Louis Saalbornstraat 24, 7558 ST Hengelo

144 m² Bouwjaar 1984 7 kamers 4 slaapkamers Label B

Louis Saalbornstraat 24 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 262 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
262 m²
Inhoud
504 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Louis Saalbornstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Louis Saalbornstraat 24

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Hengelo

1100 Inwoners
495 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
501 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde Weijinkshoek
67% Koopwoningen
4.955 Inwoners per km²

Locatie van Louis Saalbornstraat 24

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Louis Saalbornstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Louis Saalbornstraat 24?

De gemiddelde woningwaarde in Weijinkshoek is €273.000. Dat komt neer op circa €1.896 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Louis Saalbornstraat 24 zich tot de wijk Weijinkshoek?

Louis Saalbornstraat 24 is een woonhuis van 144 m² in de wijk Weijinkshoek. De buurt telt 501 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.955 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Louis Saalbornstraat 24?

Louis Saalbornstraat 24 is een woonhuis in Weijinkshoek, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Louis Saalbornstraat 24 vergeleken met de buurt?

Louis Saalbornstraat 24 heeft 144 m² woonoppervlakte en 504 m³ inhoud. Het perceel is 262 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Weijinkshoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Louis Saalbornstraat 24 en wat betekent dat?

Louis Saalbornstraat 24 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-06-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Louis Saalbornstraat 24?

Louis Saalbornstraat 24 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Weijinkshoek?

De wijk Weijinkshoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weijinkshoek?

Vanuit Louis Saalbornstraat 24 in Weijinkshoek bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1 km.