Streetview Else Mauhsstraat 154 Hengelo

Else Mauhsstraat 154, 7558 RD Hengelo

111 m² Bouwjaar 1983 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Else Mauhsstraat 154 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 143 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
374 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Else Mauhsstraat 154

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Else Mauhsstraat 154

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
91.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
196.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.6%
CO₂-emissie
34.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Hengelo

1100 Inwoners
495 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
501 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde Weijinkshoek
67% Koopwoningen
4.955 Inwoners per km²

Locatie van Else Mauhsstraat 154

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Else Mauhsstraat 154

Wat is de geschatte woningwaarde van Else Mauhsstraat 154?

De prijsindicatie voor Else Mauhsstraat 154 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Weijinkshoek is €273.000. Dat komt neer op circa €2.459 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Else Mauhsstraat 154 zich tot de wijk Weijinkshoek?

Else Mauhsstraat 154 is een woonhuis van 111 m² in de wijk Weijinkshoek. De buurt telt 501 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.955 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Else Mauhsstraat 154?

Else Mauhsstraat 154 is een woonhuis in Weijinkshoek, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Else Mauhsstraat 154 vergeleken met de buurt?

Else Mauhsstraat 154 heeft 111 m² woonoppervlakte en 374 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Weijinkshoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Else Mauhsstraat 154 en wat betekent dat?

Else Mauhsstraat 154 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Else Mauhsstraat 154?

Else Mauhsstraat 154 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Weijinkshoek?

De wijk Weijinkshoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weijinkshoek?

Vanuit Else Mauhsstraat 154 in Weijinkshoek bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1 km.