Streetview Pentropsdijk 12 Hengelo

Pentropsdijk 12, 7558 PZ Hengelo

339 m² Bouwjaar 1918

Pentropsdijk 12 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 339 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
339 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Pentropsdijk 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Hengelo

300 Inwoners
105 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
109 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde 't Rot
66% Koopwoningen
399 Inwoners per km²

Locatie van Pentropsdijk 12

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Pentropsdijk 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Pentropsdijk 12?

De prijsindicatie voor Pentropsdijk 12 ligt rond €795.000 tot €895.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Rot is €458.000. Dat komt neer op circa €1.351 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pentropsdijk 12 zich tot de wijk 't Rot?

Pentropsdijk 12 is een woonhuis van 339 m² in de wijk 't Rot. De buurt telt 109 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 399 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pentropsdijk 12?

Pentropsdijk 12 is een woonhuis in 't Rot, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pentropsdijk 12 vergeleken met de buurt?

Pentropsdijk 12 heeft 339 m² woonoppervlakte. In 't Rot ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in 't Rot?

De wijk 't Rot in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Rot?

Vanuit Pentropsdijk 12 in 't Rot bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij 't Rot?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pentropsdijk 12: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij 't Rot?

Recreatie nabij 't Rot: restaurant (0.4 km), cafe (1.2 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Pentropsdijk 12?

De prijsindicatie ligt rond €795.000 tot €895.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in 't Rot is €458.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.