Geschakelde woning Paul Pellastraat 66 Hengelo

Paul Pellastraat 66, 7558 HH Hengelo

94 m² Bouwjaar 1983 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Paul Pellastraat 66 is een geschakelde woning in Hengelo, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 238 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
238 m²
Inhoud
482 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Paul Pellastraat 66

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paul Pellastraat 66

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
170.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
246.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.69 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

1205 Inwoners
540 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
559 Woningvoorraad
€262.000 Gem. woningwaarde Bartelinkshoek
78% Koopwoningen
2.327 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paul Pellastraat 66

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Paul Pellastraat 66

Wat is de geschatte woningwaarde van Paul Pellastraat 66?

De prijsindicatie voor Paul Pellastraat 66 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Bartelinkshoek is €262.000. Dat komt neer op circa €2.787 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paul Pellastraat 66 zich tot de wijk Bartelinkshoek?

Paul Pellastraat 66 is een geschakelde woning van 94 m² in de wijk Bartelinkshoek. De buurt telt 559 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.327 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paul Pellastraat 66?

Paul Pellastraat 66 is een geschakelde woning in Bartelinkshoek, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Paul Pellastraat 66 vergeleken met de buurt?

Paul Pellastraat 66 heeft 94 m² woonoppervlakte en 482 m³ inhoud. Het perceel is 238 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Bartelinkshoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paul Pellastraat 66 en wat betekent dat?

Paul Pellastraat 66 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paul Pellastraat 66?

Paul Pellastraat 66 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bartelinkshoek?

De wijk Bartelinkshoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bartelinkshoek?

Vanuit Paul Pellastraat 66 in Bartelinkshoek bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.8 km.