Streetview Dinant Dijkhuisstraat 104 Hengelo

Dinant Dijkhuisstraat 104, 7558 GC Hengelo

173 m² Bouwjaar 1979 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Dinant Dijkhuisstraat 104 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 353 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
353 m²
Inhoud
515 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Dinant Dijkhuisstraat 104

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dinant Dijkhuisstraat 104

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

1205 Inwoners
540 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
559 Woningvoorraad
€262.000 Gem. woningwaarde Bartelinkshoek
78% Koopwoningen
2.327 Inwoners per km²

Locatie van Dinant Dijkhuisstraat 104

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Dinant Dijkhuisstraat 104

Wat is de geschatte woningwaarde van Dinant Dijkhuisstraat 104?

De prijsindicatie voor Dinant Dijkhuisstraat 104 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Bartelinkshoek is €262.000. Dat komt neer op circa €1.514 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dinant Dijkhuisstraat 104 zich tot de wijk Bartelinkshoek?

Dinant Dijkhuisstraat 104 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Bartelinkshoek. De buurt telt 559 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.327 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dinant Dijkhuisstraat 104?

Dinant Dijkhuisstraat 104 is een woonhuis in Bartelinkshoek, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dinant Dijkhuisstraat 104 vergeleken met de buurt?

Dinant Dijkhuisstraat 104 heeft 173 m² woonoppervlakte en 515 m³ inhoud. Het perceel is 353 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Bartelinkshoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dinant Dijkhuisstraat 104 en wat betekent dat?

Dinant Dijkhuisstraat 104 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-07-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dinant Dijkhuisstraat 104?

Dinant Dijkhuisstraat 104 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bartelinkshoek?

De wijk Bartelinkshoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bartelinkshoek?

Vanuit Dinant Dijkhuisstraat 104 in Bartelinkshoek bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.8 km.