Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 227 m²
- Perceeloppervlakte
- 531 m²
Eduard Flipsestraat 43 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 227 m² en een perceel van 531 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €498.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Eduard Flipsestraat 43
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
5.2 kmRestaurant
1.3 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
3.8 kmDe prijsindicatie voor Eduard Flipsestraat 43 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Schothorsthoek is €498.000. Dat komt neer op circa €2.194 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEduard Flipsestraat 43 is een woonhuis van 227 m² in de wijk Schothorsthoek. De buurt telt 278 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.429 inwoners per km².
Eduard Flipsestraat 43 is een woonhuis in Schothorsthoek, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Eduard Flipsestraat 43 heeft 227 m² woonoppervlakte. Het perceel is 531 m². In Schothorsthoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €498.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Eduard Flipsestraat 43 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.44 kg/jaar.
De wijk Schothorsthoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €498.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Eduard Flipsestraat 43 in Schothorsthoek bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Eduard Flipsestraat 43: ziekenhuis op 5.2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.3 km.